Nieuws

Kampioenen

De volgende teams zijn kampioen geworden in de voorjaarscompetitie. 

  • Drenthina J08-1
  • Drenthina J08-3
  • Drenthina J09-3
  • Drenthina J013-1
  • Drenthina J013-2
  • Drenthina J015-1
  • Drenthina J015-2
  • Drenthina 35+1.


Drenthina J08-1

Achter vlnr: Peter Vrielink, Harm Bruning, Bastin Panneman (leiders/trainers); Midden vlnr: Tijn Vos, Noud van Dijk, Dex van Dijk, Pip Sanderse; Voor vlnr: Toon Bruning, Juulz Vrielink, Joep Panneman, Koen Alkema.

 



Drenthina J08-3 

Achter vlnr: Yorrin Abbingh, Wander Klasen, Gert Lubberts, Richard in 't Veld (leider/trainer), Chiel Homan, Pepijn in ’t Veld Voor vlnr: Abel Venema, Pim van der Span, Ryan Klasen, Vezi Zeneli




Drenthina J09-3

Achter vlnr: Narek Karapetian, Feyo Niehof, Matthijs Meijer, Tygo Niks, Mayren Uitenwerf; Voor vlnr: Dyon Regtop, Liam Mussigbrodt, Finn Ettekoven, Alec Wennink



Drenthina J013-1

Achter v.l.n.r.:  René van Goor (leider), Régis Ndayamaze, Senna Doek, Mees Boelens, Sonny Warring, Xedrique Sandriman, Steyn Pepping, Stijn Brouwer, Timon Rozeveld (trainer)    Voor v.l.n.r.: Rienk Gernaat  (leider), Teun in ’t Veld, Jesse Nintemann, Kaj van Goor, Rik Gernaat, Dion Rozeveld, Sam Heikoop, Jaron Nintemann en Thijmen Wanders.




Drenthina J013-2

Achter v.l.n.r.:  Harrold de Groote (leider/trainer),  Els Wiegers,  Laura Faber,  Senn Schutte, Gijs Huttinga, Ben Kamp, Gijs Beukers, Daan van Klinken, Sofian Boughaleb, Patrick Notmeijer (leider/trainer);  Voor v.l.n.r.: Lucas Stoorvogel, Moos de Groote, Casper van Klinken, Robin Notmeijer, Max Meloni, Adam Hassan.



Drenthina J015-1

Achter vlnr: Joost van Burg (trainer/leider), Bas Nicolai, Jona Kamp, Morris van Es, Rowin Franke, Kyle Houdéglé, Finn Huyser, Stijn Wiebing, Tim van Burg;  Voor vlnr: Joshua Kuilman, Niels Schoemaker, Alex de Jonge, Niels Gernaat, Keon Hofman, Ruben Meerkerk.


Drenthina JO15-2 

Achter vlnr: Lars Meijer, Calvin Lamers, Wouter Joling, Sven Steenbergen, Asim Halilovic, Renzo Lautenbach, Milan Lamers, Matthijs Wanders, Niek Wiggers, Martin Schoemaker (leider); Voor vlnr: Tristan Kwint, Keon Hofman, Niels Schoemaker, Justin Oole.