Contact Leiders / Trainers

Senioren
Team Naam Functie telefoonnumer e-mailadres
Heren 1 Peter Timmer Trainer    
  Jaap Glazenburg Leider 06-15007946 jaglazenburg@ziggo.nl
Heren 2 Vacant Trainer    
  Jordy Robben Leider 06-52093117  
  Mark Engberts Leider 06-34444668  
Heren 3 Peter Geleijnse Leider 06-30387904 pwgeleynse@hotmail.com
Heren 4 Joran Schulting Leider 06-11381617 joran_schulting@hotmail.com
  Gerald Benus Leider  06-39766307  geraldbenes@live.nl
Dames 1 Arjen Postma Trainer 06-10669288 arjenpostma1980@outlook.com
  Hans Koning Leider 06-15399619 koningenkids@ziggo.nl
Dames 1
7x7
Marjon Aalenhuis Leider  06-55753423  

G-Voetbal
Team Naam Functie telefoonnummer e-mailadres
  Truus Busscher Coordinator G-Voetbal 06-38217210 g-voetbal@drenthina.nl
G1 Henk Busscher Trainer/Leider 06-52199791 henkbusscher613@hotmail.com
G2 Truus Busscher Leider 06-38217210 truusjek@hotmail.com

Scheidsrechterzaken
  Naam Functie telefoonnummer e-mailadres
  Gerard Rolfes Coördinator scheidsrechter zaken 06-41636035 rolfesgerard@gmail.com

Hoofd Jeugdopleiding
  Naam Functie telefoonnummer e-mailadres
  Mark Lubberts Hoofd Jeugdopleiding 06-10757388 hoofdjeugdopleiding@drenthina.nl

Jeugd
Team Naam Functie telefoonnumer e-mailadres
JO17 & JO19 Gernaat, Rienk  Coördinator (interim) 06-12520158 jeugdcommissie@drenthina.nl
JO19-1 Richard Rappard Trainer 06-53317208 richard.rappard.rr@gmail.com
Siepko Klasens Leider 06-25231572 siepkoklasens@outlook.com
JO19-2G Vacant Trainer    
Vacant Leider    
JO17-1G Jasper Hofstede Trainer 06-33053517 jasperhofstede19@gmail.com
       

JO12 t/m JO15 Vincent Kloeze Coördinator 06-43056486 vinniel@hotmail.com
JO15-1 Vince Jager Trainer 06-39588899 jagerv154@gmail.com
Yustin Katoen Trainer  06-21999983 yustinkatoen@gmail.com
JO15-2G Henk Oost Trainer / leider 06-14849046 henkoost412@hotmail.com
Harold de Groote Trainer / Leider 06-22310690 harson30@hotmail.nl
JO13-1 Roy Spreeuwers Trainer / Leider 06-14367436 r.spreeuwers@home.nl
Hugo Kamp Trainer / Leider 06-22222445  hugo_kamp@hotmail.com 
  Maurice Bischop Trainer / leider 06-86881188 mauricebischop@gmail.com
JO13-2G        
Vincent Kloeze Trainer / Leider 06-43056486  vinniel@hotmail.com

JO9 t/m JO11 Henk Oost Coördinator 06-14849046 henkoost412@hotmail.com
JO11-1 Pascal Bijkerk Trainer / Leider 06-15053550 pascalenpaulien@home.nl
Nando Fietje Trainer / Leider 06-53319223 nandofietje@home.nl
JO11-2 Maurice Niks Trainer / Leider 06-24586131 morris1979@home.nl
       
JO11-3G Domenico Meloni Leider / Trainer 06-26534230 d.meloni@kpnplanet.nl
Jeroen Hageman Leider / Trainer 06-30867076 hageman243@hotmail.com
JO10-1        
Harm Bruning Trainer / Leider 06-53416125 info@hbsystems.nl
Peter Vrielink Leider 06-29126377 peter-vrielink@home.nl
JO10-2G Richard in't Veld Trainer / Leider 06-53740845 richardintveld@hotmail.com
       
JO10-3 Rene Hendriks Trainer / Leider 06-15339638 r.hendriks@oim.nl
Peter Schulte Trainer maandag 06-52036727 c.joling@home.nl
Gerrit Denekamp Trainer woensdag 06-51835551 gdenekamp@hotmail.com
JO10-4G Maurice vd Scheer Trainer / Leider 06-57899039 mauricevdscheer@hotmail.com
Roy Spreeuwers Trainer / Leider 06-14367436 r.spreeuwers@home.nl
M010-1 Vacant Trainer    
Els Gernaat Leider 06-15331574 familiegernaat@gmail.com
JO9-1 Richard Koningsteijn Trainer / Leider 06-13536257 richardkoningstein@outlook.com
Patrick Bijl Trainer / Leider 06-25288016 bpbijl@ziggo.nl
JO9-2G Linda Schipper Leider 06-52602509 linda.schipper@ziggo.nl
Bianca Snijders Leider 06-54603798 nandofietje@home.nl
Bas Hansler Trainer 06-54380338 b.hansler@kieft.nl
       

JO7 & JO8 Michel Benjamins Coördinator 06-15550372 michelbenjamins@hotmail.com
JO8-1G Edwin Kuipers Trainer 06-10757656  edwinkuipers@ziggo.nl
 Daan van Klinken  Trainer  06-15620414  erikvanklinken@home.nl
JO7-1        
Resmon Roemahlewang Trainer 06-53300714  
 Julien Barbier Leider  06-55366662