Contact Leiders / Trainers

SENIOREN
Heren Senioren 1:
Hoofdtrainer:                                
Peter Timmer                               
Assistent Trainer:
Bas Boersma

Leider:
Jaap Glazenburg
06-15007946
jaglazenburg@ziggo.nl

Heren Senioren 2:
Trainer:
Cees Spaans
Leider:
Jordy Robben
06-52093117

Heren Senioren 3:
Leider:
Peter Geleijnse
06-30387904

Heren Senioren 4:
Leiders:
Bernard Hartsuiker
06-48139374
gelsenkirchen04@msn.com
 
DAMES
Dames Senioren 1:
Trainer:
Christiaan Klinkhamer
06-23393584
 
Leider:

JEUGD
Hoofd Jeugdopleiding vv Drenthina:
Mark Lubberts
hoofdjeugdopleiding@drenthina.nl
 
COÖRDINATOR JO17 t/m JO19 
Rienk Gernaat (interim)
06-12520158
 
JO19-1
Trainer: 
Richard Rappard
06-53317208
richard.rappard.rr@gmail.com

Leider:
Siepko Klasens
06-25231572
siepkoklasens@outlook.com
 
JO19-2
Trainers en Leiders:
 
J017-1
Trainer:
Jasper Hofstede
06-41997542
jasperhofstede19@gmail.com

Coördinator Jeugd JO12 t/m JO15:
Vincent Kloeze
06-43056486

JO15-1
Trainers:
Vince Jager
06-39588899

Leider: VACANT

J015-2G
Trainers/leiders:
Harold de Groote
06-22310690
harson30@hotmail.nl
Henk Oost
06-14849046
henkoost412@hotmail.com
 
J013-1G
Trainer/leider:
Vincent Kloeze
06-43056486
vinniel@hotmail.com
 
JO12-1
Trainers/leiders:
Roy Spreeuwers
06-14367436
r.spreeuwers@home.nl

Hugo Kamp
06-22222445
Hugo_kamp@hotmail.com

Coördinator Jeugd JO09 t/m JO11: 
Henk Oost
06-14849046
J011-1
Trainers/Leiders:
Pascal Bijkerk
06-15053550
Nando Fietje
06-53319223

J011-2
Trainers/Leiders:
Maurice Niks
06-24586131
 
Stefan Meijer
06-15616585
 
J011-3G
Trainers/leiders:
Jeroen Hageman
06-30867076
hageman243@hotmail.com
 
Domenico Meloni
06-26534230
 
JO10-1
Trainers/Leiders:
Bastin Panneman
06-12559366
 
06-53416125
06-29126377

JO10-2

Trainer/leider:
Richard in 't Veld
06-53740845
richardintveld@hotmail.com

JO10-3G
Trainers/Leiders:
Rene Hendriks 
06-15339638
r.hendriks@oim.nl

Peter Schulte (ma)
06-52036727
 
Gerrit Denekamp (woe)
06-51835551
J010-4
Trainers/leiders:
Maurice van der Scheer
 
Roy Spreeuwers
06-14367436
r.spreeuwers@home.nl

M010-1
Leider:
Els Gernaat
06-14054378

J09-1
Trainers/leiders:
Richard Koningsteijn
06-13536257
richardkoningstein@outlook.com
 
Patrick Bijl
06-25288016
bpbijl@ziggo.nl


J09-2G
Trainer:
Bas Hansler
06-54380338
b.hansler@ieft.nl

Leiders:
Linda Schipper
06-52602509
linda.schipper@ziggo.nl
Bianca Snijders
06-54603798
nandofietje@home.nl
 
Coordinator J07 en J08:
Michel Benjamins
J08-1G
Trainers en Leiders:


J07-1
Trainers
Isa Rappard
06-33081392
Manouk Rappard
06-26037174
 
Leider:
Michel Benjamins
06-15550372
Algemeen coördinator:
Truus Busscher
06-38217210
g-voetbal@drenthina.nl
 
G-1
Trainer/Leider: 
Henk Busscher
06-52199791
henkbusscher613@hotmail.com
 
G-2
Leider: 
Truus Busscher
06-38217210
truusjek@hotmail.com
 
Coördinator scheidsrechter zaken:
Gerard Rolfes
06-41636035