Contact

Clubhuis 
Sportpark "De Oude Ros", 
Oude Roswinkelerweg 112 
7814 RT Emmen 
tel. (0591)-616250 
Bestuurskamer: (0591) 648791

Clubinformatie
teletekst pag. 309 RTV Drenthe 
website: www.drenthina.nl
mailadres: info@drenthina.nl

BESTUUR

Voorzitter Willem Jan Alders 06-54312789 w.alders@atlasletsel.nl
Secretaris Gerrit Kloosterman (0591) 313748 g.kloosterman@drenthina.nl
Penningmeester Henri Schulting (0591) 625802 penningmeester@drenthina.nl
Technische zaken Vacature    
Jeugdzaken Rienk Gernaat  06-22060415  rienkgernaat@gmail.com
Sponsorcommissie Roy Spreeuwers 06-14367436 r.spreeuwers@home.nl 
Activiteiten Renate Rolfes 06-41115459 renaterolfes@live.nl

JEUGDCOMMISSIE

Voorzitter Rienk Gernaat  06-22060415  rienkgernaat@gmail.com
Secretaris Danielle Koning  (0591) 644810 danielle-koning@ziggo.nl
Coördinator A/B: Johan Vuijk  06-55707887 johanvuyk@home.nl
Coördinator C/D: Hans Koning (0591) 644810 koningenkids@ziggo.nl
Coördinator E/F-jeugd Dick Wiegers (tijd) (0591) 642284 famwiegers7822eg@gmail.com
Technisch Jeugd Coördinator Vacature    
Activiteiten Renate Rolfes 06-41115459 renaterolfes@live.nl
Kledingcommissie Monique van Klinken 06-16465405 monique.oving@home.nl
  Miriam Vugteveen 06-18283696  

ALGEMEEN

Wedstrijdsecretaris Reinout Meijer 06-31761502 r.meijer@drenthina.nl
       
Sponsorcommissie     sponsorcommissie@drenthina.nl
Supportersvereniging Hennie in ’t Veld (secr) (0591) 615412 pari75@hetnet.nl
Consul Henk Winters 06-21460409 hwinters@home.nl
G-Voetbal Truus Busscher 06-38217210 g-voetbal@drenthina.nl
Materialen Jan Strootman (0591) 619918 janencoba@hetnet.nl
Teletekst Henk ten Hoor (0591) 625992 henk.tenhoor@planet.nl
Coördinator      
scheidsrechterszaken Gerard Rolfes  06-41636035  rolfesgerard@gmail.com
PR-zaken, website en archief Reinout Meijer  06-31761502 r.meijer@drenthina.nl